Ayaz Kuru Temizleme olarak tecrübeli kadromuz ile 3 yıldır Çukurova Adana şubemizde Adanalılara kuru temizleme, ütü ve birçok temizlik hizmeti sunmaktayız. Adana kuru temizleme firması olan Ayaz Kuru Temizleme giysilerinizi veya diğer temizletmek istediğiniz ürünlerinizi bir telefon ile evinizden veya iş yerinizden ücretsiz servis aracı ile alır, onları temizledikten sonra tekrardan servis aracı ile size maksimum 3 gün içerisinde teslim eder. Uygun fiyatlarıyla Ayaz Kuru Temizleme sizlere hizmet vermekten mutluluk duyar.  Fiyat tablomuzu incelemek için hemen tıklayın!

 

Ayaz Kuru Temizleme kullandığı kimyasal deterjanlar ve son teknoloji kuru temizleme, yorgan yıkama makineleri ile Adana kuru temizleme sektörü içerisinde lider firmalar arasında yer almaktadır. Ayaz Kuru Temizleme deneyimi yaşamak için sizde hemen bizi arayın.

 

Adanada Çukurova, Seyhan, Mahfesığmaz, Belediye Evleri, Barajyolu, Turgut Özal, Süleyman Demirel, Mavi Bulvar, Tellidere,  Gazipaşa, Reşatbey, Kenan Evren, Ziyapaşa, Cemalpaşa, Türkmenbaşı, Atatürk Caddesi  ve birçok yerde faaliyet gösteren Ayaz Dry kuru temizleme sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyacaktır. Ayaz Dry kuru temizleme perde temizliği, halı yıkama ve koltuk temizliği hizmetleri de vermektedir. Aklınıza gelebilecek her türlü temizleme işinde tek marka AYAZ DRY

 

Ayaz Kuru Temizleme 2014 yılından beri Çukurova şubesinde profesyonel ekibi ile son teknolojik ekipmanlarıyla, cazip fiyatlarla, müşteri memnuniyeti esaslı olarak çalışmaktadır. Sizde Ayaz Kuru Temizleme deneyimi yaşamak istiyorsanız derhal bizimle iletişime geçin.

 

Hemen bizi arayarak sizde AYAZ DRY Adana kuru temizleme kalitesine ulaşabilirsiniz.

Adana kuru temizleme olarak siz değerli müşterilerimizi memnun etmek için buradayız.

adana kuru temizleme
adana kuru temizleme ücretsiz servis imkanı

ÜCRETSİZ SERVİS